Gosia i Piotrek – fotografia ślubna

Początek października i powitanie pięknej złotej jesieni na Mazowszu. Gosia i Piotrek zaprosili mnie na swój ślub w malownicze okolice Garwolina.
Pierwsze spostrzeżenie – Polska jest piękna, ale jesienią łapie za serducho i nie pozwala oderwać oczu od wierzb, sadów i pól pokrytych mgłą. Nic dziwnego, ze Chopin dostawał korby z tęsknoty.
Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu w urokliwym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach, a przyjęcie weselne w Hotelu Sulbin w Sulbinach.
Każdej parze z jaką spotykam się podczas omawiania szczegółów dnia ich ślubu powtarzam „Nie da się przewidzieć wszystkiego!”. I tym razem także potwierdziły się moje słowa, bo podczas wesela wystąpiła ponad godzinna awaria zasilania spowodowana wichurą. I tu pojawia się wątek „po czym poznać profesjonalną obsługę w hotelu”. Egzamin z zaradności Hotel Sulbin z Panią Justyną na czele, trzymającą żelazną ręką całość przedsięwzięcia weselnego, zdał na 5+. Nie dość, że w mig zostały rozstawione na stołach dodatkowe świeczki tworzące kameralną atmosferę, to w ekspresowym czasie został zamówiony i dostarczony generator, który uratował dalszą część przyjęcia. Serdeczne słowa uznania dla Pań pracujących podczas tej nocy, za uśmiech, pogodę ducha i profesjonalizm! Pozdrowienia dla Panów DJ`ów za znakomitą oprawę akustyczną.
Wielkie podzięki i pozdrowienia dla nowożeńców i ich rodziny, za ciepłe przyjęcie mnie pod skrzydła na te dwa dni.
Oto dość obszerna relacja z mojego wyjazdu na ślub Gosi i Piotrka.


Otagowane , , , , , , , , , , , , , , ,

3 thoughts on “Gosia i Piotrek – fotografia ślubna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: