Specjalna Oferta Studniówkowa

Zbliża się ta długo wyczekiwana przez Was chwila, jaką jest Bal Studniówkowy. Chcecie zrobić sobie z tej okazji piękną pamiątkę? Z wielką chęcią pokażę Waszą imprezę tak, abyście zaraz po otrzymaniu płyt, ale też i za kilka lat mogli spojrzeć na zdjęcia z uśmiechem i satysfakcją.
Nie ważne czy chcecie zorganizować imprezę jako cały rocznik czy jedna klasa – będę z Wami od początku zabawy, dokumentując krok po kroku rozkręcającą się atmosferę – przywitanie gości, przemówienia, Polonez, zdjęcia grupowe, a w końcu dzika zabawa na parkiecie i to co będzie działo się poza nim.
Każda ulotna chwila warta jest uwiecznienia w najwyższej jakości i najlepszym dstępnym na rynku sprzętem.

Moja oferta obejmuje fotografowanie balu od jego początku do północy. Dodatkowym elementem oferty jest przenośne studio fotograficzne, które zorganizowane w ustronnym miejscu pozwoli na wykonanie pamiątkowych zdjęć uczniów wraz z ich partnerami i przyjaciółmi.
Podczas dokumentowania balu staram się patrzeć na zabawę z punktu widzenia jej uczestników, co potem widać na zdjęciach, które ożywają w połączeniu z Waszymi wspomnieniami. Nie izoluję się od tego co dzieje się na parkiecie zasłaniając się aparatem, ale staram się oddać jak najciekawiej atmosferę i Wasze emocje. Każdy z Was chce miec świetną pamiątkę z tego wyjątkowego balu – ja zadbam o to abyście mieli jak najlepszej jakości zdjęcia i nie czuli się skrępowani moją obecnością.

Każdy Bal jest inny i jest kilka czynników, które wpłyną na sprecyzowanie oferty specjalnej dla Was. Zapraszam więc do kontaktu ze mną telefonicznego lub mailowego. Wspólnie ustalimy indywidualne warunki fotoreportażu z Waszego Balu!


Otagowane , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s